Switch to English
Kalkulace skříně na míru zdarma
Skříně na míru Kuchyně Nábytek na míru Postele Materiály Fotogalerie

Materiály

HLINÍKOVÉ PROFILY Ušlechtilost hliníku do každého interiéru.

Barevné variace

FOCUS 18

Nejdostupnější hliníkový profil na trhu, cenově srovnatelný s běžnými ocelovými systémy. Svislá lišta je navržena pro laminovou výplň dveří síly 18 mm. I přes na první pohled minimalistický vzhled profilu je zachována pevnost a funkčnost, stejně jako všechny ostatní charakteristické vlastnosti hliníkových posuvných systémů. Focus 18 je určen všem, kteří hledají praktický a plně funkční systém posuvných dveří za velmi příznivou cenu.

CALGARY / VICTORIA

Nejprodávanější hliníkové rámy v naší kolekci. Dlouhodobě prověřeny tisíci spokojených klientů v celé České republice. Díky promyšlené konstrukci uzavřeného svislého profilu dosahují velmi dobré tuhosti a jsou tak ideální i pro dveře velkých rozměrů, nebo pro dveře dělené . Profil je navržen jako oboustranně pohledový , záleží tedy jen na vás, zda se rozhodnete pro elegantní tvary profilu Calgary, nebo jednoduchý a nenápadný design rámu Victoria.

NIAGARA

Spolu se systémy Calgary/Victoria nejoblíbenější profil u našich klientů . Jeho obliba spočívá v důmyslně promyšleném tvaru umožňujícímu snadné uchopení a lehký pohyb dveří. Tento systém je vhodný pro všechny typy výplní.

FOX 10

Absolutní novinka v naší nabídce hliníkových systémů. Snoubí se v něm všechny přednosti jeho předchůdců, stejně jako dlouholeté zkušenosti. Všechny tyto atributy ve spojení s dokonalým designem předurčují podle všeho Fox 10 k velkému zákaznickému úspěchu.
Systém 10 – Saténový vzhled hliníku ve spojení s jednoduchými tvary – to jsou charakteristické znaky pro Systém 10. Kvalitní zpracování a důmyslná propracovanost celého systému ho předurčují jako nejlepší volbu pro každého, kdo dává přednost modernímu a vkusnému vzhledu.

GEMINI 10

Plně oboustranný systém je primárně určen pro přepažení místností, oddělení oboustranně pohledových prostor, či do šaten. Uživatelský komfort ještě zvyšuje pozornost věnovaná i takovým detailům, jako jsou drážky na bocích pro zasunutí pásků s dorazovými kartáčky, zabraňující jejich odlepení.

YUKON / EDMONTON

Reprezentují dosavadní pomyslný vrchol hliníkových systémů Halbos. Subtilní, ale dodržující čisté linie a splňující i ty nejnáročnější požadavky na současný design. Velmi elegantní a maximálně praktický na uchopení dveří v případě rámu Yukon. Čistý, jednoduchý a zároveň tvořící dominantní prvek dveří - to vše splňuje profil Edmonton.

BAREVNÉ VARIACE