Switch to English
Kalkulace skříně na míru zdarma
Skříně na míru Kuchyně Nábytek na míru Postele Materiály Fotogalerie

O společnosti

Současnost společnosti

Jedním z hlavních cílů je ekonomický rozvoj firmy, který má své opodstatnění v uplatnění společného cíle, tj. na základě zvyšování produktivity práce jsou znatelné investiční výdaje ve všech oblastech – zvyšování kvality a úrovně zaměstnanců, zlepšování pracovního prostředí a pracovních podmínek, nákup nejkvalitnějších pracovních pomůcek a nástrojů, obnova vozového parku, pořizování nových výrobních strojů a zařízení.

Stručný popis historie společnosti

Společnost Ing.Václav Hanf – Halbos působí na českém trhu od r.1993. Od 1.července 2005 se přetransformovala na HALBOS, s.r.o..

Koncepce skříně na míru má široké spektrum uplatnění v rodinných domech, bytech, kancelářích atd. Jedná se o zakázkovou, nikoli sériovou výrobu zboží na míru, vyznačující se značnou náročností na kvalitu, přesnost a pečlivost po celou etapu od objednávky po montáž na místě, a vyžaduje vysoce zodpovědný přístup všech zainteresovaných zaměstnanců.

Zkušenosti s výrobou skříní firma získává od roku 1993. Za toto období vyrobila a namontovala téměř 10 000 kusů vestavěných skříní odlišného provedení a tomu odpovídá počet spokojených zákazníků.

Výroba skříní probíhá na moderních strojích

Nářezové centrum

Olepovací stroj na ABS hrany

Partneři

ESSOX Sphere