Switch to English
Kalkulace skříně na míru zdarma
Skříně na míru Kuchyně Nábytek na míru Postele Materiály Fotogalerie

Postele

Halbos přichází nově s vlastní originální řadou ložnicových sestav a postelí.
První z nové kolekce kvalitních jedno a dvoulůžek je NOVARA DUO.

NOVARA DUO

Dopravu i montáž lze zajistit v rámci celé ČR.

Materiály

Objednání a informace na:

e-mail: kalkulace@halbos.cz telefon: +420 725 691 201

MOŽNOST DOOBJEDNÁNÍ!

Noční stolek bez zásuvky  

Buk Bavaria

Noční stolek se zásuvkou  

Lakeland Akazia

Matrace Sendvič Duo  

Matrace Sendvič Duo

Vrstvená matrace je tvořena kombinací jádra z pojené PUR pěny výšky 4cm , vrchní 4cm profilovanou deskou HR pěny s masážními nopky v 7 zónách a spodní 4cm profilovanou deskou PUR pěny s masážními nopky, které uvolňují svalstvo při spánku. Potah prošitý 120g rounem, snímatelný a pratelný na 40°C. Výška: 13cm. Váhová kategorie: do 110kg. Tuhost 3. Vhodné pro pevné i polohovací podložky a rošty.

Matrace Premier  

Matrace Premier

Matrace s jádrem z PUR pěny T 35 příčně profilovaná do 7 anatomických zón, čímž zajišťuje správnou polohu těla při spánku. Potah prošitý rounem, snímatelný a pratelný na 40°C. Výška: 14cm. Váhová kategorie: do 110kg. Tuhost: 3. Vhodná pro pevné i polohovatelné podložky a rošty.

Matrace Standard  

Matrace Standard

Monolitická PUR pěna T 30. Potah jednoduchý, snímatelný a pratelný na 40°C. Váhová kategorie do 90kg. Výška matrace 10cm. Tuhost 3. Vhodná pro pevné i polohovatelné podložky a rošty.

Lamelový rošt Sigma

Laťový rošt Sigma

Pevný lamelový rošt, vhodný pro všechny typy matrací, především pro taštičkové a latexové matrace. Lamely 28x38 mm uloženy ve výkyvných kaučukových pouzdrech. Možnost regulace tuhosti lamel ve středové části roštu. Lamely stabilizovány textilním popruhem.
Váhová kategorie: do 120 kg.

Lamelový rošt Sigma K+F

Lamelový rošt Sigma K+F

Polohovací lamelový rošt s možností regulace tuhosti. Vhodný pro všechny typy matrací (kromě pružinových). Lamely 28x38 mm uloženy ve výkyvných kaučukových pouzdrech. Možnost nastavení polohy hlavy a nohou, regulace tuhosti lamel ve středové části roštu. Lamely stabilizovány textilním popruhem.
Váhová kategorie: do 120 kg

Lamelový rošt Sinus

Lamelový rošt Sinus

Elektrický dvoumotorový polohovací lamelový rošt s možností regulace tuhosti lamel ve středové části roštu, polohování hlavy a nohou. Lamely 28 x 38 mm uloženy ve výkyvných kaučukových pouzdrech jsou stabilizovány textilním popruhem. Vhodné pro latexové matrace.
Váhová kategorie: do 120 kg